max Perfectea Nedir

0
2223

NEDEN Max PERFECTEA

Max Perfectea neden tercih edilmelidir ?

İdeal Formunuza kavuşmak için vücudunuzdaki sistemin dengeli çalışması gerekir, maalesef günümüz koşullarında fastfood ve doymamış yağ oranı yüksek besinler tercih edildiğinden vücudun doğal metobolizmasının başkalaşımına yol açarak teknolojinin’de gün geçtikçe ilerleyerek lüks yaşamın vermiş olduğu kolaylıklarla hakeret etme ihtiyacımız azaldığı için aldığımız kalorileri yakamamaktayız. Metabolizmanın yavaş çalıştırılması maalesef vücudumuzdaki sistemin beklentilerine karşılık veremeyerek bu dengenin bozulmasına neden olmuştur bu da kısa bir süre içerisinde fiziksel görünümdeki bozukluğa ve akabinde ruhsal çöküntülere yol açmaktadır.

Max Perfectea’nın etkileri nelerdir ?

* Metobolizmanızı hızlandırıp bağırsaklarınızı düzenleyip tokluk hissi yaratır.
* Düzenli beslenme alışkanlığı kazandırır.
* Enerji verip yaşam kalitenizi maksimize eder.
* Ağızda kuruluk sağlayarak her insanın içmesi gerek günlük ortalama 2.5lt suyu rahatça ve istekli bir şekilde içmenizi sağlar.
* Şekeri ve kolestrolu dengeler.
* Adet düzenleyici özelliği vardır
* Uykuyu düzenler
*

Perfectea metobolizma’yı bağırsakları düzenleyerek tokluk hissi vererek diyet yapmanızı kolaylaştırır yağ yakımını hızlandırır.
Herkesin bildiği gibi ideal bir kiloya varmak için metobolizma’nın ve bağırsakların düzenli çalışması gerekir işte bu noktada perfectea devreye girerek metobolizma’yı ve bağırsakları düzenleyip tokluk hissi vererek diyet yapmanızı kolaylaştırır enerji vererek ideal kiloya ulaşma sürecinde kendinizi daha zinde ve dinç hissetmenizi sağlar.
Perfectea bitki ekstraklarından oluşan bir üründür.

Ekstrakt Nedir?
Kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kullanılan bitki özlerine (etken maddelere) “EKSTRAKT” denir.

Ekstraktın Perfectea deki yeri.

Bitkiler biyolojik yapıları gereğince her bir bölümünde farklı özler içermektedir. Örnek verecek olursak perfectea Form çayının içindeki bitkilerden biri olan biberiye bitkisini incelediğimizde bazı bölümlerinde kilo verdiren, bazı bölümlerinde ise kilo aldıran özler bulunmaktadır. Biz ayrıştırma (osmoz) işlemiyle sadece yağ kilo verdiren bölümlerindeki özleri alarak Perfectea Çayımızın içeriğine ekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here